Bestuur


Adres gegevens:
GV Sparta Ermelo
Postbus 211
3850AE Ermelo



 

Functie Naam Email Telefoonnummer
Voorzitter Jaco Cornelissen voorzitter@spartaermelo.nl 0341-472383
Secretaris Esther den Herder secretariaat@spartaermelo.nl 06-53773374
Penningmeester Kimberley Schotsman penningmeester@spartaermelo.nl
Ledenadministratie Renske de Jongh ledenadministratie@spartaermelo.nl  
Coördinator Trampoline Petra Boeve coordinatortrampoline@spartaermelo.nl 0577-463311
Coördinator Turnen Wout Bremer turnen@spartaermelo.nl
Coördinator Freerunnen Ditte Spek freerunnen@spartaermelo.org 06-13217317
Coördinator Dans Bianca Hazeleger dans@spartaermelo.nl  
Coördinator Vitaal Esther den Herder secretariaat@spartaermelo.nl 06-53773374

 

 

25 MEI '19
Dansdag in Putten
06 JUL '19
Eindshow Dans in theater de Dialoog

Lesrooster van vandaag (dinsdag)

16.00 - 17.00
6-9 jaar
Weth. Balverszaal
16.30 - 17.30
Recreatie
Weth. Balverszaal
17.00 - 20.00
Talentenselectie
Weth. Balverszaal
17.00 - 18.00
Selectie 6e divisie
Weth. Balverszaal
17.30 - 19.30
Selectie
Weth. Balverszaal
18.00 - 20.00
Selectie 5e divisie
Weth. Balverszaal
18.30 - 19.30
13 jaar en ouder
Groevenbeek, HAVO/VWO
19.30 - 20.30
13 jaar en ouder
Groevenbeek, HAVO/VWO
19.45 - 21.45
B-selectie
Groevenbeek, VMBO
20.00 - 21.00
Springgroep
Weth. Balverszaal
20.30 - 21.30
Keep Fit
Sporthal Triade
12

MEI

Romee Pol van Sparta Ermelo plaatst zich voor Europese Spelen!

Afgelopen weekend 11 en 12 mei was in Alkmaar de tweede kans voor de trampolinespringsters van Ermelo om zich te plaatsen voor het NK op 22 en 23 juni in Ahoy Rotterdam. Tevens was er op zondag de tweede kwalificatie om een limiet te halen voor plaatsing voor het Wereldkampioenschap in Tokyo, dat wordt gehouden in November 2019.
08

APR

1e kwalificatiewedstrijd eredivisie Trampolinespringen

Afgelopen zondag 7 april waren in een nieuwe trampolinehal in Apeldoorn kwalificatiewedstrijden voor het NK, voor de Eredivisie Trampolinespringen. Een nieuwe naam “Eredivisie” voor de hoogste categorie. Deze dag een kans om scores te halen die plaatsing kunnen opleveren voor het Wereldkampioenschap in Tokio in het najaar. En voor de senioren ook voor de European Games.

Er is nog veel meer nieuws!bekijk al het nieuws