Bestuur


Adres gegevens:
GV Sparta Ermelo
Postbus 211
3850AE Ermelo



 

Functie Naam Email Telefoonnummer
Voorzitter Jaco Cornelissen voorzitter@spartaermelo.nl
Secretaris secretariaat@spartaermelo.nl
Penningmeester Kimberley Schotsman penningmeester@spartaermelo.nl
Ledenadministratie Renske de Jongh ledenadministratie@spartaermelo.nl  
Coördinator Trampoline Petra Boeve coordinatortrampoline@spartaermelo.nl 06-11115979
Coördinator Turnen Wout Bremer turnen@spartaermelo.nl
Coördinator Freerunnen freerunnen@spartaermelo.org
Coördinator Dans Bianca Hazeleger dans@spartaermelo.nl  
Coördinator Vitaal secretariaat@spartaermelo.nl

 

 

Lesrooster van vandaag (zaterdag)

09.00 - 13.00
Talenten Centrum Gelderland
Weth. Balverszaal
09.30 - 10.15
Peutergym
Weth. Balverszaal
10.15 - 11.00
Peutergym
Weth. Balverszaal
11.00 - 11.45
Kleutergym
Weth. Balverszaal
12

MRT

Trainingen afgelast i.v.m. corona

Op advies van de KNGU en het NOC-NSF zullen per direct alle trainingen en evenementen tot en met 31 maart 2020 niet doorgaan.
08

MRT

Zilver en brons Sparta Ermelo bij plaatsingswedstrijd 4e divisie

Op zondag 8 maart was de derde plaatsingswedstrijd voor de vierde divisie turnsters in Beekbergen. De dames van Sparta Ermelo hebben een uitstekende turnsessie laten zien. Er zijn dan ook enkele mooie podiumplekken gehaald!

Er is nog veel meer nieuws!bekijk al het nieuws