Bestuur


Adres gegevens:
GV Sparta Ermelo
Postbus 211
3850AE Ermelo



 

Functie Naam Email Telefoonnummer
Voorzitter Jaco Cornelissen voorzitter@spartaermelo.nl
Secretaris secretariaat@spartaermelo.nl
Penningmeester Kimberley Schotsman penningmeester@spartaermelo.nl
Ledenadministratie Renske de Jongh ledenadministratie@spartaermelo.nl  
Coördinator Trampoline Petra Boeve coordinatortrampoline@spartaermelo.nl 06-11115979
Coördinator Turnen Wout Bremer turnen@spartaermelo.nl
Coördinator Freerunnen freerunnen@spartaermelo.org
Coördinator Dans Bianca Hazeleger dans@spartaermelo.nl  
Coördinator Vitaal secretariaat@spartaermelo.nl

 

 

Lesrooster van vandaag (woensdag)

16.00 - 17.00
Recreatie
Weth. Balverszaal
17.00 - 18.00
Jong-Talent
Weth. Balverszaal
18.00 - 20.00
Selectie
Weth. Balverszaal
18.30 - 20.00
Selectie D t/m 13 jaar
Groevenbeek, VMBO
20.00 - 21.00
Techniekuur C t/m 16 jaar
Groevenbeek, VMBO
15

FEB

Eerste plaatsingswedstrijd Trampoline 2e en 3e divisie

In de Wethouder Balverszaal in Ermelo werd de eerste van 3 plaatsingswedstrijden Trampoline in de 2e en 3e Divisie District Oost Nederland georganiseerd. Het werd een drukke, maar zeer succesvolle dag voor G.v. Sparta Ermelo. Succes was er voor nieuw gevormde synchroonparen, pas begonnen jonge talenten, maar ook voor springers die al langer aan de top verkeren. Het gebeurde allemaal deze zaterdag!
11

FEB

17 februari: Algemene Ledenvergadering

Algemene LedenVergadering Sparta: 17 februari 2020 Locatie: Het Pakhuis, Molenaarsplein 24, Ermelo Aanvang: 20.30 uur

Er is nog veel meer nieuws!bekijk al het nieuws