Bestuur


Adres gegevens:
GV Sparta Ermelo
Postbus 211
3850AE Ermelo



 

Functie Naam Email Telefoonnummer
Voorzitter Jaco Cornelissen voorzitter@spartaermelo.nl 0341-472383
Secretaris Esther den Herder secretariaat@spartaermelo.nl 06-53773374
Penningmeester Kimberley Schotsman penningmeester@spartaermelo.nl
Ledenadministratie Renske de Jongh ledenadministratie@spartaermelo.nl  
Coördinator Trampoline Petra Boeve coordinatortrampoline@spartaermelo.nl 0577-463311
Coördinator Turnen Wout Bremer turnen@spartaermelo.nl
Coördinator Freerunnen Ditte Spek freerunnen@spartaermelo.org 06-13217317
Coördinator Dans Bianca Hazeleger dans@spartaermelo.nl  
Coördinator Vitaal Esther den Herder secretariaat@spartaermelo.nl 06-53773374

 

 

Lesrooster van vandaag (woensdag)

09.45 - 10.45
Dans Fit 65+
Sporthal Triade
16.00 - 17.00
Recreatie
Weth. Balverszaal
17.00 - 18.00
Jong-Talent
Weth. Balverszaal
18.00 - 20.00
Selectie
Weth. Balverszaal
18.30 - 20.00
Selectie D t/m 13 jaar
Groevenbeek, VMBO
20.00 - 21.00
Techniekuur C t/m 16 jaar
Groevenbeek, VMBO
07

JUL

Diploma springen

Donderdag 4 juli hebben wij het diploma springen georganiseerd. Wat een super leuk evenement! De kinderen konden van de basis tot hogere sprongen per ster laten zien wat ze konden aan professionele juryleden.
23

JUN

NK trampolinespringen 3 keer goud en 3 keer brons voor GV Sparta Ermelo

Op 22 en 23 juni werd het Nederlands Kampioenschap trampolinespringen gehouden in Rotterdam Ahoy.

Er is nog veel meer nieuws!bekijk al het nieuws