Bestuur


Adres gegevens:
GV Sparta Ermelo
Postbus 211
3850AE Ermelo



 

Functie Naam Email Telefoonnummer
Voorzitter Jaco Cornelissen voorzitter@spartaermelo.nl
Secretaris secretariaat@spartaermelo.nl
Penningmeester Chris van Iersel penningmeester@spartaermelo.nl 06-12547665
Ledenadministratie Renske de Jongh ledenadministratie@spartaermelo.nl  
Coördinator Trampoline Joyce Borrias coordinatortrampoline@spartaermelo.nl 06-21810727
Coördinator Turnen Wout Bremer turnen@spartaermelo.nl
Coördinator Freerunnen freerunnen@spartaermelo.org
Coördinator Dans Bianca Hazeleger dans@spartaermelo.nl  
Coördinator Vitaal secretariaat@spartaermelo.nl

 

 

Lesrooster van vandaag (dinsdag)

16.00 - 17.00
6-7 jaar
Weth. Balverszaal
16.30 - 19.30
4e divisie: verplichte oefenstof
Weth. Balverszaal
16.30 - 17.30
Recreatie
Weth. Balverszaal
16.30 - 19.30
A-Selectie
Weth. Balverszaal
16:00 - 16:45
Kleuters
17.00 - 18.00
Onderbouw
17.00 - 19.00
5e/6e divisie: verplichte oefenstof
Weth. Balverszaal
17.30 - 20.30
4e divisie: keuze oefenstof
Weth. Balverszaal
18.00 - 19.00
Bovenbouw
18.30 - 19.30
12 jaar en ouder
Groevenbeek, HAVO/VWO
18.30 - 20.30
5e/6e divisie: keuze oefenstof
Weth. Balverszaal
19.30 - 20.30
12 jaar en ouder
Groevenbeek, HAVO/VWO
19.30 - 20.30
Techniek 16+
20.30 - 21.30
Selectie Modern 13+ & volwassenen
29

MEI

31 mei: Algemene LedenVergadering

Maandag 31 mei 2021 is de jaarlijkse ledenvergadering online om 20.00 uur. Wil je hierbij aanwezig zijn? Meld je aan via ledenadministratie@spartaermelo.nl om de link voor de vergadering toegestuurd te krijgen.
16

NOV

PIETENDANSFEEST 27-11-2020

Hou jij ook zoveel van dansen en van pieten? Wij wel! Daarom organiseren we een pietendansfeest, kom jij ook? We doen spelletjes en dansen er op los! Het is op vrijdag 27 november in de Triade te Ermelo. Iedereen is welkom, ook als je geen Sparta Ermelo lid bent. Om 14.00 tot 16.00 is er een feestje voor groep 1 t/m groep 4 en om 16.00 tot 18.00 is er een feestje voor groep 5 t/m groep 8.

Er is nog veel meer nieuws!bekijk al het nieuws