Bestuur


Adres gegevens:
GV Sparta Ermelo
Postbus 211
3850AE Ermelo



 

Functie Naam Email Telefoonnummer
Voorzitter Jaco Cornelissen voorzitter@spartaermelo.nl
Secretaris secretariaat@spartaermelo.nl
Penningmeester Kimberley Schotsman penningmeester@spartaermelo.nl
Ledenadministratie Renske de Jongh ledenadministratie@spartaermelo.nl  
Coördinator Trampoline Petra Boeve coordinatortrampoline@spartaermelo.nl 06-11115979
Coördinator Turnen Wout Bremer turnen@spartaermelo.nl
Coördinator Freerunnen freerunnen@spartaermelo.org
Coördinator Dans Bianca Hazeleger dans@spartaermelo.nl  
Coördinator Vitaal secretariaat@spartaermelo.nl

 

 

Lesrooster van vandaag (zondag)

04

MEI

Sparta keert binnenstebuiten!

Vanaf 29 april is het voor kinderen en jeugd t/m 18 jaar toegestaan om buiten te sporten. Vrijdagavond heeft het bestuur vergaderd over de mogelijkheden die dit voor onze vereniging biedt. Hoewel Sparta normaal gesproken alleen binnen lessen aanbiedt zien we dit toch als mooie eerste stap in het voorzichtig weer opstarten van de trainingen.
02

APR

Brief naar burgemeester en wethouders omtrent nieuw sportcomplex

Er is nog veel meer nieuws!bekijk al het nieuws