08 JUL 2017
Beste leden,
Afgelopen woensdag, 5 juli, heeft de Raad van Ermelo ingestemd met de bouw van een nieuwe sporthal met vaste opstelling voor Sparta en een zwembad.
Zie hieronder het persbericht van de gemeente.
De gesprekken over alle details gaan nu beginnen. In de aankomende maanden houden wij intensief contact met de gemeente.
Bij het gereed komen van het nieuwe Calluna nemen we afscheid van de Wethouder Balverszaal waar we nu intensief gebruik van maken.
Sportieve groet,
Hans, Jaco, Esther, Piet, Mirjam, Ditte, Aleid en Petra
PERSBERICHT
6 juli 2017
Definitief besluit sportaccommodatie Calluna
ERMELO – Met grote meerderheid van stemmen heeft de gemeenteraad woensdag 5 juli 2017 besloten tot de bouw van een nieuw zwembad en sporthal op de locatie de Zanderij. Na een lang en zorgvuldig besluitvormingsproces is er nu een definitief besluit genomen. Gekozen is voor een zwembad met een uitgebreide recreatieve functie (basisvariant met 1,5 pluspakket) en een sporthal met een pluspakket dat ook geschikt is voor de turnsport.
Met de keuze voor deze variant meent de raad een functioneel en aantrekkelijk zwembad te realiseren voor alle doelgroepen inclusief de recreatieve bezoeker. Het besluit zal neerslaan in de kadernota 2018 die op donderdag 6 juli wordt vastgesteld. Het pluspakket voor de sporthal is onder voorwaarde van co-financiering door sportvereniging Sparta aan de basisinrichting. Bij de nieuwbouw zal worden geïnvesteerd in duurzaamheidsmaatregelen wat een klimaatneutrale accommodatie zal opleveren.
Het vervolgproces
Met dit besluit kan de volgende fase van uitwerking van de plannen, aanbesteding en realisatie starten. Direct betrokkenen, gebruikers en verenigingen zullen intensief worden betrokken bij de uitwerking en uitvoering van de plannen.
MRT
'26
MRT
'26
JAN
'26
OKT
'25
OKT
'25
JUL
'25
MRT
'25
FEB
'25
Mirjam van den Heuvel is tijdens de ALV benoemd tot voorzitter van Sparta Ermelo.
FEB
'25
FEB
'25
JAN
'25
JAN
'25
OKT
'24
OKT
'24
OKT
'24
OKT
'24
AUG
'24
AUG
'24
AUG
'24
AUG
'24
JUN
'24
JUN
'24
JUN
'24
JUN
'24
APR
'24
APR
'24
APR
'24
MRT
'24
MRT
'24
FEB
'24
FEB
'24
JAN
'24
DEC
'23
DEC
'23
NOV
'23
NOV
'23
OKT
'23
OKT
'23
SEP
'23
SEP
'23
SEP
'23
SEP
'23
AUG
'23
AUG
'23
AUG
'23
AUG
'23
JUL
'23
JUN
'23
JUN
'23
JUN
'23
APR
'23
APR
'23
MRT
'23
FEB
'23
FEB
'23
FEB
'23
JAN
'23
JAN
'23
DEC
'22
NOV
'22
OKT
'22
OKT
'22
OKT
'22
OKT
'22
AUG
'22
AUG
'22
AUG
'22
JUL
'22
MEI
'22
MEI
'22
APR
'22
FEB
'22
Hans van Zetten: “Ik voel mij welkom bij SPARTA”
FEB
'22
FEB
'22
De jaarlijkse ledenvergadering zal op maandag 21 februari 2022 om 20.30 uur worden gehouden. De agenda, de stukken en de locatie worden uiterlijk donderdag 17 februari op de website gepubliceerd. We hopen en verwachten dit jaar weer een live vergadering te kunnen plannen.
MEI
'21
Maandag 31 mei 2021 is de jaarlijkse ledenvergadering online om 20.00 uur.
Wil je hierbij aanwezig zijn? Meld je aan via ledenadministratie@spartaermelo.nl om de link voor de vergadering toegestuurd te krijgen.
MEI
'20
APR
'20
MRT
'20
MRT
'20
MRT
'20
FEB
'20
Algemene LedenVergadering Sparta: 17 februari 2020
Locatie: Het Pakhuis, Molenaarsplein 24, Ermelo
Aanvang: 20.30 uur
NOV
'19
Na de zomervakantie startte Sparta Ermelo een unieke samenwerking met Rijschool Schonewille. Ieder Sparta-lid die zijn of haar rijopleiding gaat volgen bij Rijschool Schonewille profiteert van een exclusieve clubkorting van 5% per rijles.
OKT
'18
OKT
'18
HELP ONS VOOR HET GOEDE DOEL- RABO CLUBKAS CAMPAGNE
Heeft u een RABO rekening en bent u lid van de RABO bank? Dan kunt u vanaf vandaag stemmen voor het goede doel van Sparta Ermelo.
MEI
'18
Gymnastiekvereniging Sparta Ermelo respecteert uw privacy. Wij houden ons aan de nieuwe Europese privacywetgeving (AVG) en gaan verantwoord om met uw persoonsgegevens. In deze verklaring leggen we uit welke gegevens we nodig hebben en waarom. Hoe we ermee omgaan en met wie we ze delen. En wat uw rechten zijn, het zijn tenslotte uw persoonsgegevens.
MRT
'18
Wij nodigen u uit voor de herdenkingsbijeenkomst op vrijdag 23 maart om 14.00 uur in De Muzenhof,
Leuvenumseweg 66, 3852 AS te Ermelo.
MRT
'18
Op donderdag 15 maart 2018 is ons bestuurslid Piet van der Leek overleden. Piet is 67 jaar geworden.
We zijn verdrietig over dit plotseling overlijden van iemand die enorm veel voor onze vereniging heeft betekend.
FEB
'18
JAN
'18
Dit is niet zo maar ALV. Sparta vraagt om versterking!
Er komen mooie jaren aan met de bouw van de nieuwe sporthal waar Sparta samen met gemeente ambities heeft voor nieuwe innovatieve gym- en danssportontwikkelingen.
Bekijk hier de agenda van de ALV.
JAN
'18
De taak van huidige voorzitter, Hans de Haan, zit er op. Hij zal geen nieuwe termijn ambiëren als zijn benoeming begin 2018 formeel afloopt. Jaco Cornelissen heeft zich kandidaat gesteld als voorzitter.
G.V. Sparta Ermelo nodigt ook andere kandidaten van harte uit om zich kandidaat te stellen
voor deze functie.
JAN
'18
Graag nodigen wij alle leiding, leden en/of ouders/begeleiders van leden uit voor de Algemene Ledenvergadering van G.V. Sparta Ermelo.
JAN
'18
JAN
'18
DEC
'17
OKT
'17
OKT
'17
MRT
'17