Lesrooster

 
Tijd
Discipline
Les
Locatie
Trainer/Leidster

Maandag

09.30 - 10.30
Lekker bewegen alle leeftijden
Sporthal Triade
10.30 - 11.30
Lekker bewegen 70+
Sporthal Triade
16.00 - 17.30
Jong Talent
De Zanderij - Sparta-zaal
16.00 - 19.00
A-selectie
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 18.00
Lesgroep D13 wedstrijd
De Zanderij - Sparta-zaal
18.00 - 19.30
Selectie C16
De Zanderij - Sparta-zaal
19.00 - 20.30
Lesgroep 18+
De Zanderij - Sparta-zaal
19.30 - 21.30
Selectie B20
De Zanderij - Sparta-zaal

Dinsdag

16.00 - 17.30
Jong Talent
De Zanderij - Sparta-zaal
16.00 - 17.00
Lesgroep 6-8 jaar
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 19.00
Selectie middenbouw nivo 6
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 18.00
Lesgroep 10+
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 20.00
A-Selectie
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 19.00
Selectie onderbouw
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 19.30
Selectie middenbouw nivo 4-5
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 19.30
A-selectie
De Zanderij - Sparta-zaal
19.00 - 20.00
Lesgroep D19
De Zanderij - Sparta-zaal
19.00 - 21.00
Selectie bovenbouw nivo F-G-H
De Zanderij - Sparta-zaal

Woensdag

15.30 - 16.30
Lesgroep 5-7 jaar
De Zanderij - Zaal 3
15.30 - 16.30
Lesgroep 6-8 jaar
De Zanderij - Sparta-zaal
16.30 - 17.30
Lesgroep 7-9 jaar
De Zanderij - Zaal 3
16.30 - 17.30
Lesgroep 9-11 jaar
De Zanderij - Sparta-zaal
16.30 - 17.30
Lesgroep 6-10 jaar
De Zanderij - Sparta-zaal
17.30 - 18.30
Lesgroep 9-11 jaar
De Zanderij - Zaal 3
17.30 - 18.30
Lesgroep 12-13 jaar
De Zanderij - Sparta-zaal
17.30 - 18.30
Lesgroep 10+
De Zanderij - Sparta-zaal
17.30 - 20.30
B-Selectie
De Zanderij - Sparta-zaal
18.30 - 19.30
Lesgroep 11-13 jaar
De Zanderij - Zaal 3
18.30 - 19.30
Lesgroep 14+
De Zanderij - Sparta-zaal
19.30 - 20.30
Selectie B20 techniek
De Zanderij - Sparta-zaal
20:30 - 21:30
Selectie B20
De Zanderij - Sparta-zaal

Donderdag

16.00 - 17.30
Jong Talent
De Zanderij - Sparta-zaal
16.00 - 17.00
Lesgroep 9+
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 18.00
Jong-Talent
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 19.00
Selectie onderbouw
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 19.00
Selectie middenbouw nivo 6
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 19.30
Selectie middenbouw nivo 4-5
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 20.00
A-selectie
De Zanderij - Sparta-zaal
17.30 - 19.00
Selectie C16
De Zanderij - Zaal 3
19:00 - 20:30
DonModern
De Zanderij - Sparta-zaal
20:30 - 22:00
Lesgroep Dames 18+
De Zanderij - Sparta-zaal

Vrijdag

16.00 - 17.00
Lesgroep 6-8 jaar
De Zanderij - Sparta-zaal
16.30 - 17.30
Lesgroep 10+
De Zanderij - Sparta-zaal
16.30 - 17.30
Lesgroep 6-10 jaar
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 19.00
Selectie bovenbouw nivo F-G-H
De Zanderij - Sparta-zaal
17.00 - 19.30
A-selectie
De Zanderij - Sparta-zaal
17.30 - 20.30
B-Selectie
De Zanderij - Sparta-zaal

Zaterdag

09.00 - 10.00
DMT
De Zanderij - Sparta-zaal
09.30 - 10.15
Peutergym 1
De Zanderij - Sparta-zaal
10.00 - 13.00
Dutch Trampoline Academy
De Zanderij - Sparta-zaal
10.15 - 11.00
Peutergym 2
De Zanderij - Sparta-zaal
11.00 - 11.45
Peutergym 3
De Zanderij - Sparta-zaal
11.45 - 12.30
Kleutergym
De Zanderij - Sparta-zaal

Locaties

De Zanderij - Sparta-zaal
Oude Telgterweg 205, Ermelo
Bereken route (google)

De Zanderij - Zaal 3
Oude Telgterweg 205, Ermelo
Bereken route (google)

Sporthal Triade
Amanietlaan 9, Ermelo
Bereken route (google)